Kontakt

Telefon: 031-15 95 15

Göteborgs Nya Bryggeri logo

  • info@gbgnyabryggeri.se (order och konsumentkontakt).
  • ola@gbgnyabryggeri.se (VD). Ola Jonsson.
  • martin@gbgnyabryggeri.se (säljare).
  • Telefon: 0734-44 43 26 Martin Lundh.
  • marc@gbgnyabryggeri.se (Besök,visning och provning).
  • Telefon: 0708-21 55 00 Marc Rothausen.
  • peter@gbgnyabryggeri.se (processansvarig).
  • Telefon: 0735-88 95 15 Peter Ericsson.
  • henrik@gbgnyabryggeri.se (tappningsansvarig).
  • Telefon: 0727-10 01 07 Henrik Lindahl.
  • nina@gbgnyabryggeri.se (marknadskommunikatör).
  • Telefon: 0709-70 69 90 Nina Rothausen.
  • Adress: J.A. Pripps Gata 2, 421 32 Västra Frölunda

Vill du besöka oss?
 
Kika in på www.bryggerikultur.se  info@bryggerikultur.se 

topp

Storslam på Porterfestivalen

Porter Fenix & Imperial Vanilj Stout

Porter Fenix vann både som bästa "Frukostporter" och som "Starkporter". Vi är extra glada att besökarna röstade fram vår Imperial Vanilj Stout till en andraplats i kategorin Porter Stout Special 9-12% och faktiskt till en tredjeplats av "Bäst i festival"!

Powered by CMSimple | Template: ge-webdesign.de | Logga in